O nás

Ujíždíme si po Zlíně na výborné kávě a čerstvém vzduchu

Naší kávě věnujeme veškerou péči, kterou si zaslouží, připravujeme ji s láskou a jak nejlépe dovedeme. Ať už patříte mezi ty, kteří za námi přišli cíleně a nebo mezi ty, které jen zlákala vůně čerstvé kávy, dělá nám radost když odcházíte s úsměvem. Můžete nám koukat pod ruce a být součástí celé přípravy, ne si jen užít výsledek.

naše káva

Podle vaší chuti

Dokonalé espresso vyžaduje nejen profesionální přípravu ale také kvalitní kávu. Proto u nás na mlýnku najdete výhradně čistou arabicu bez dalších příměsí. Zrna vypěstovaná v Brazílii pro nás praží malá rodinná pražírna v Čechách, tím si můžete být jistí, že naše káva je vždy čerstvá. Míru pražení jsme ladili tak, aby nebyla příliš kyselá ale rozvinula se spíš do hořkých tónů a padla vám tak do chuti.

Náš přístup

Baví nás být součástí vašeho dne, ať už je to ráno, odpoledne, když venčíte svoje děti v parku nebo večer, když se vracíte z práce domů. Užíváme si, když nám koukáte pod ruce, když oživujeme veřejný prostor a chodník proměňujeme v divadelní jeviště, kde v hlavní roli vystupuje naše kolo s kávovarem a barista tancující okolo.

Naši baristé

Antonín
Barbora
Ondra
Kamča
Marci
Nicolas
Nicol
Ondřej
Veronika
Natálie
Petr

Neotálej nám napsat, pokud se chceš přidat k naší posádce a denně zlepšovat náladu stovkám lidí.

Napište nám na Messenger

Sledujte nás a spolu s námi i dění ve Zlíně